Home › Czy warto zamieszkać na południowej Pradze

Czy warto zamieszkać na południowej Pradze

Dogodna lokalizacja lokalu jest chyba największą trudnością dla osób, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest bardzo różnorodna.

Oczywiście im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta.

Aktualnie jednak stolica jest znakomicie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość terenów zielonych i dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą o której często mówiło się w zły sposób. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przystępna do życia. jednakże przez lata upowszechniane legendy nie są już aktualne. Obecnie nowe mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością.

W tym regionie powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też konkurencyjne ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i dogodną infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Znajdziemy tutaj wielość szkół a także przedszkoli. Poza tym jest tutaj mnóstwospółek usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..


Zobacz:
Tworzenie sklepów internetowych
Cechy, które powinien mieć dobry adwokat
Nowe mieszkania Warszawa
a